M.E.R.A.K.I.

M.E.R.A.K.I.– Każdy kolejny punkt dostępu, to kolejne zmartwienie dla administratora sieci. O tyle, o ile przy małej ilości access pointów rozproszonych niedaleko siebie, nie jest dużym problem, to zarządzanie dziesiątkami urządzeń rozlokowanych na terenie całej Polski, może być nie lada wyzwaniem, a już na pewno sporą uciążliwością. I tu pojawia się Cisco Meraki. Dokładając do naszego konta kolejne urządzenia, tworzymy przejrzystą infrastrukturę sieciową, dzięki czemu mamy możliwość łatwego i zdalnego zarządzania każdym punktem oraz, co najważniejsze, wszystko znajduje w jednym miejscu.

M.E.R.A.K.I.

Enjoy – Zadowolenie z pracy to jedna z tych rzeczy, która sprawia, że pracownik pracuje wydajniej. Jeżeli założymy, że nasza firma ma 5 oddziałów rozproszonych po całej Polsce,
a my chcemy całość spiąć w jedno, zobaczymy, że dzięki temu, iż wszystko odbywa się
w chmurze, skonfigurowanie pięciu lokalizacji nie będzie dla nas karą, tylko przyjemną czynnością.

Reliable – 99.99% Reliability SLA, profesjonalne i całodobowe wsparcie inżynierów, niezawodne działanie – określenia, które charakteryzują urządzenia Cisco Meraki.

Arrange – Dzięki genialnie stworzonemu dashboardowi, zorganizowanie sieci w firmie jest banalnie proste. Wszystkie funkcje, o których można sobie pomyśleć już tam są, nawet takie, które nigdy nie przyszły nam do głowy.

Knowledge – Gdy w 2006 roku powstał start-up Meraki, było wiadomo od razu, że to co zrobili, wprowadzi zamieszanie na rynku IT. I tak też się stało, a efektem tego był zakup Meraki przez Cisco. Dzięki wiedzy, które posiadają obie firmy, Cisco Meraki ma szansę zostać produktem perfekcyjnym i trzeba przyznać, że całkiem nieźle im to idzie.

Improve – Wdrażając rozwiązania Cisco Meraki wchodzimy na zupełnie nowy poziom zarządzania naszą infrastrukturą sieciową. Prostota obsługi, a jednocześnie ogromne możliwości sprawiają, że Cisco Meraki to rozwiązanie, które każdy powinien mieć u siebie.

„Cisco ponad wszystko”

Wojciech Widerski
wojciech.widerski@gt-it.pl

Podziel się nim ze znajomymi

Zobacz co warto jeszcze przeczytać