Mysz spuszczona z łańcucha, czyli o Logitech Flow

Logitech, producent cieszący się nietuzinkową grupą zwolenników, kilka miesięcy temu swój repertuar urządzeń peryferyjnych wzbogacił o nową technologię – Logitech Flow. Jakoby tytuł sugeruje, że mowa o myszkach pozbawionych kabli – co oczywiście nie jest żadną eureką – to producent poszedł o krok dalej. Flow jest tolerancyjny. Flow nie wybiera. Flow to brak ograniczeń. Flow to wolność.

Mysz spuszczona z łańcucha, czyli o Logitech Flow

Koniec z wiernością

Z Flow ramka Twojego monitora, nie jest już ramą. Już nie musisz wybierać między jednym czy drugim laptopem. Nie musisz wybierać między laptopem czy PC’tem. Co więcej, Twoja mysz nie musi być już wierna tylko jednemu komputerowi, gdy pracują oba. Teraz Flow uwalnia Cię nie tylko od kabli, ale także od przekładania odbiornika USB od sprzętu do sprzętu. I nikt Cię nie zapyta, na jakim systemie operacyjnym pracujesz. Flow to przepływ między systemami

Nie bujaj w Obłokach

Zapomnij o chmurach, pendrive’ach czy dyskach przenośnych. Zapomnij też o wysyłaniu załączników w mailach. Flow pozwala na beztroskie kopiowanie dokumentów, zdjęć, plików – kopiując je myszą z ekranu jednego komputera, do drugiego.

1. Dotyczy Windows® i MacOS.

Nic skomplikowanego

Nie można powiedzieć, by pomysł (jak i realizacja) sterowania wieloma komputerami za pomocą jednej myszki, był innowacyjny. Już kilka lat temu, pojawiły się pierwsze tego typu rozwiązania wymagające dodatkowego oprogramowania, którego konfiguracja przysparzała wielu użytkowników o frustrację. Logitech poszedł o krok dalej – jego innowacja, to maksymalna prostota, umożliwiająca szybkie stworzenie bezgranicznego środowiska dla naszej myszy. Powstały Eden, jest również bezpieczny, dzięki zastosowaniu szyfrowania SSL i 256-bitowego AES podczas przesyłania plików.

Gdzie kucharek sześć..

Nie. Ta historia się tak nie kończy. Logitech nie zapomniał, że „niewidoczna” technologia to nie wszystko. Zapewnił użytkownikom wachlarz zróżnicowanych myszy, których zadaniem jest spełnienie wymagań, w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika, skupiając się na kluczowych aspektach.

MX Master 2S

Źródło: https://assets.logitech.com/assets/65106/3/mx-master-2s.png

Flagowiec

Mysz dla wymagających, mysz dla zaawansowanych. Bez marginesu błędu.
Nie martw się o powierzchnię – nowy czujnik, pozwala na precyzję nawet na szkle.
Co jesteś w stanie zrobić w 3 minuty? Tyle jej wystarczy, by naładować się dla Ciebie na cały dzień.

WYGODNY TRACKBALL

20% – o tyle Twoje mięśnie, będą mniej obciążone w porównaniu z użytkowaniem zwykłej myszki.
0° do 20° – taka regulacja zawiasu sprawia, że Twoje dłoń rozpłynie się w komforcie ułożenia.
100% akumulatora – to 4 miesiące pracy z Tobą.

MX ERGO

Źródło: https://assets.logitech.com/assets/65275/17/mx-ergo-wireless-trackball.png

MX Anywhere 2S

Źródło: https://assets.logitech.com/assets/65107/3/mx-anywhere-2s.png

JEST TAM, GDZIE TY

Wielka, lecz niewielka. Nie tylko dla drobnych dłoni. Chętnie podróżuje, ale nie stroni od domowego ogniska, czy biurowego blatu.

CICHO, JAK MYSZ POD MIOTŁĄ

90% – o tyle mniej dźwięk kliknięcia będzie Cię denerwował, a to dzięki maksymalnej redukcji hałasu.
2 lata – zapomnij o baterii. To czas, w którym mysz będzie zwodziła Cię ciszą, pomimo swojej długiej żywotności.

M590 Multi-Device Silent

Źródło: https://assets.logitech.com/assets/65123/3/wireless-mouse-m590-multi-device-silent.png

M720 Triathlon

Źródło: https://assets.logitech.com/assets/64704/7/m720-triathlon-mouse.png

SPORT DLA KAŻDEGO

3 komputery, 1 przycisk – technologia Easy Switch zapewnia Ci pełną kontrolę nad urządzeniami.
1 000 000 – tyle kliknięć możesz złożyć, bez obaw o jej wytrzymałość.

Możesz więcej

Oczywiście Flow to nie tylko myszki. Logitech umożliwia stworzenie multisystemowego, bezprzewodowego świata, również przy użyciu wielofunkcyjnych klawiatur.

Choć technologia Flow nie trafiła jeszcze do szerokiego grona odbiorców, zarówno w sferze posiadania jak i wiedzy na jej temat, bez zwątpienia można stwierdzić, że zasługuje na uwagę. Synergia innowacji technologii, prostoty konfiguracji oraz szerokiego spectrum urządzeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika, sprawia, że Logitech daje drugie życie, zwykłym dotychczas myszkom, czy klawiaturom. Stają się one nie tylko narzędziem do szeroko rozumianego „wprowadzania”, a mogą zastąpić dotychczas wykorzystywane kanały przesyłu informacji.

Invisible

Podziel się nim ze znajomymi

Zobacz co warto jeszcze przeczytać