Cisco Meraki – Sieć zarządzana z chmury

SIMPLY
BETTER IT

Sieć zarządzana z chmury w 100%

Cisco Meraki to rozwiązanie zarządzania z chmury siecią LAN, WAN i WiFi bez względu na jej wielkość i ilość lokalizacji, którą obejmuje. Zarządzanie taką siecią jest łatwe, przyjemnie i może być dokonywane z dowolnego miejsca. Zarządzanie wymagać będzie tylko ułamka czasu, który wymagają tradycyjne rozwiązania, które znasz. Cisco Meraki to platforma sieciowa przyszłości umożliwiająca w prosty i szybki sposób obniżenie kosztów wdrożenia i utrzymania sieci bez konieczności rezygnacji z jej bezpieczeństwa i wysokiej funkcjonalności.

Potrzebujesz porady?

Porozmawiajmy

Sieci mobilne (LAN)

Są wyposażone w: zabezpieczenia trendu BYOD za pomocą zasad zaporyzorientowanej na urządzenie; czołowy w swojej klasie system Air Marshal Meraki,który wykrywa włamania do sieci bezprzewodowej i zapobiega im; oraz zintegrowanysystem MDM, zabezpieczający połączone z siecią urządzenia przenośne.

Urządzenia zabezpieczające

Obejmują niewymagającą konfiguracji międzyoddziałową sieć VPN, zaporę wwarstwie 3–7, mechanizm filtrowania zawartości dostosowany do ponad miliardaadresów URL, funkcję wykrywania włamań, jak również skuteczne funkcjesieci wielooddziałowej, takie jak, buforowanie sieci web, wiązanie połączeń isynchronizacja konfiguracji.

Przełączniki sieci Ethernet

Przełączniki dostępu i przełączniki agregujące są wyposażone w funkcjeautomatycznego fingerprintingu i klasyfikacji urządzeń sieciowych, usługę QoSkluczowych aplikacji biznesowych, 802.1X, topologię sieci oraz stos wirtualny.

Zarządzanie urządzeniami mobilnymi

Zabezpieczenie i zarządzanie połączonymi z siecią urządzeniami iOS, Android,Chromebook, Mac i PC. Stosowanie zasad takich jak szyfrowanie i kody dostępu,wprowadzanie ustawień bezpieczeństwa sieci WiFi i VPN oraz możliwośćbezpośredniej instalacji aplikacji mobilnych w urządzeniach użytkowników.