Digital Signage

Potrzebujesz efektywnej i nietuzinkowej reklamy?
Chcesz by Twoja firma i Twoje produkty/usługi dotarły do szerokiego grona odbiorców?
Zdaj się na nas i Digital Signage!

Ten profesjonalny system komunikacji cyfrowej pozwoli Ci na szybki i bezpośredni kontakt
z odbiorcami Twoich produktów i usług, budując jednocześnie obraz twojego przedsiębiorstwa, jako nowoczesnego i otwartego na interakcję z klientem.

Digital Signage

Digital Signage to też znaczna oszczędność czasu, a dodatkowo, stosując tego typu rozwiązanie, nie przyczyniasz się do wycinki lasów. Zamiast co tydzień wywieszać papierową ofertę swoich produktów i usług, wystarczy parę kliknięć, aby nowa oferta pojawiła się na ekranach.

Więcej! Zainstalowany na serwerze centralnym system zarządzania ekranami, umożliwia jednoczesną obsługę wielu ekranów, umiejscowionych w różnych, dowolnych lokalizacjach. Ustalając harmonogram prezentacji oraz tematykę poszczególnych scenariuszy, można ustawić z góry, nawet na parę miesięcy do przodu i z dokładnością co do minuty, sposób i zakres wyświetlania treści na danym ekranie, a także moment samoczynnego włączania i wyłączania się ekranów.

Ponadto, dla lokalizacji publicznych, takich, jak np. kluby kibica, puby, restauracje, stadiony, sale koncertowe, czy chociażby firmowe konferencje, Digital Signage daje możliwość wygospodarowania miejsca na treści reklamowe sponsorów lub firm partnerskich.

W powyższym zakresie oferujemy szeroką gamę pomysłów i możliwości, dostosowanych do wszelkiego rodzaju urządzeń: monitorów, ekranów LCD, LED, projektorów multimedialnych, info-kiosków, ect.

Twoja reklama może pojawić się wszędzie, gdzie tylko chcesz: na telebimach w centrum miasta,
w centrach handlowych, na dworcach PKP/PKS, lotniskach i innych miejscach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej: handlowy@gt-it.pl

Digital Signage