O nas

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem z wieloletnim doświadczeniem w branży IT,
pozwalającym na realizację projektów nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami.

O nas

Dlaczego warto nam zaufać?

Od ponad 10 lat działamy w branży IT, dzięki czemu zdobyliśmy spore doświadczenie, poparte licznymi certyfikatami i ścisłą współpracą z takimi producentami sprzętu i oprogramowania, jak Cisco, DELL, Samsung, Microsoft, Fujitsu, Vmware, HP, HPE, IBM i inni.

Ciągły rozwój pozwala nam podążać za najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, a co za tym idzie, dostarczać naszym Klientom najlepsze, zoptymalizowane rozwiązania
oraz świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dzięki nam Klienci mogą skupić się na głównych aspektach swojej działalności, powierzając infrastrukturę IT w ręce doświadczonego partnera.

Jak pracujemy?

Działamy wieloetapowo. Dobry kontakt z Klientem to dla nas priorytet. Zawsze dokładnie ustalamy konkretny plan pracy. Służymy poradą na każdym etapie realizacji zlecenia. Dostosowujemy zakres usług do potrzeb Klienta.  Proponujemy bezpieczne rozwiązania IT, które wpływają pozytywnie na funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Jesteśmy zespołem specjalistów – nasza praca jest dla nas również pasją. Z tego też powodu angażujemy się całkowicie w każdy projekt i obserwujemy jego pozytywne wyniki.

Co oferujemy?

Polecamy naszym Klientom bardzo szerokie spektrum produktów i usług z obszaru infrastruktury IT, bezpieczeństwa danych i informacji, zabezpieczenia sieci, mobility – byod, rozwiązań EDU i GOV, digital signage itd. Specjalizujemy się również w świadczeniu usług, związanych z chmurą hybrydową, office 365, rozwiązaniami enterprise i datacenter.
Dostarczamy licencje w modelu Microsoft SPLA.

Zapytaj o naszą ofertę, a  przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan działania i wycenę.

Napisz do nas: handlowy@gt-it.pl

O nas